iWise | LifeWays | world famous money ideas

iWise

 

HOLANDIA. XVII WIEK

Średnia cena cebulki tulipana: 1.000 guldenów, równowartość 10-tu ton masła lub 30-tu tłustych świń. Tulipanami handluje się na giełdach w całym kraju, a ogromny popyt na te kwiaty sprawia, że co sprytniejsi zaczynają nimi spekulować, licząc na duże zyski. Cena cebulek szybuje w górę, a podaż stopniowo zaczyna przewyższać popyt. Na rynek wkracza panika. Ludzie bankrutują. Cena cebulki wraca z dalekiej podróży. Brzmi znajomo? Na pewno tak, szczególnie, gdy wrócimy do lat 2007-2008.

_______________

 

 

POLSKA. XXI WIEK

W 2011 r. firma LifeWays przedstawia pierwszą wersję interwałowego systemu inwestycyjnego – „iWise 1.0″. Był on wynikiem pracy dwóch osób, poświęconej w całości stworzeniu skutecznego, półautomatycznego systemu inwestycyjnego. Obecna – trzecia generacja systemu „iWise” – nie tylko zapewnia ponadprzeciętne zyski, ale równie efektywnie chroni inwestowany kapitał.

_______________

 

 

iWise 3.0

Ze względu na jawne korzyści podatkowo-prawne i powszechną dostępność pewnych rozwiązań inwestycyjnych dla Klientów, pokazujemy działanie systemu „iWise 3.0″ na ubezpieczeniowych funduszach kapitałowych (UFK), będących „sercem” tzw. polis inwestycyjnych. Również w takim opakowaniu system „iWise 3.0″ oferuje możliwość osiągania ponadprzeciętnych zysków. 

_______________

 

 

 

Jeżeli zainteresowało Cię to, co właśnie przeczytałeś i zobaczyłeś, a chcesz dowiedzieć się więcej, to wypełnienie poniższego formularza nie powinno być dla Ciebie najmniejszym problemem. 

LifeWays bojkotuje każdą formę handlu bazami danych, a pozyskiwane w ten sposób numery telefonów wykorzystuje jedynie do inicjującego kontaktu z Klientami. 

LifeWays Sp. z o.o. świadczy usługi w oparciu o zgodę Komisji Nadzoru Finansowego w Warszawie – numer licencji: 11203041/A. Zgodnie z przepisami LifeWays Sp. z o.o. nie uczestniczy w procesie transferu środków pieniężnych pomiędzy Klientem, a bankiem depozytariuszem. Wszystkie procedury dotyczące obsługi Klienta i przetwarzania danych są zgodne z rygorystycznymi wymogami Komisji Nadzoru Finansowego i Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.