Nieruchomości | LifeWays | world famous money ideas

Nieruchomości

Kupujesz akcje różnych firm za 500.000 zł. Akcje zwiększają swoją wartość dwukrotnie. Co musisz zrobić, żeby cieszyć się choć częścią zarobionych pieniędzy?

Jedyna słuszna odpowiedź to: „Sprzedać!”. W zależności od tego, ile sprzedasz, tyle płacisz podatku i Twoja radość nie jest już taka pełna. Ponadto, sprzedając część akcji z Twojego portfela, zmniejszysz ich ilość i dalej mogą dla Ciebie pracować jedynie te, które zostawiłeś. Ale w zasadzie nie masz innego wyjścia, jeśli chcesz się cieszyć zyskami.

Kupujesz nieruchomość za 500.000 zł. Wpłacasz 50.000 zł w gotówce, a 450.000 zł pochodzi z kredytu hipotecznego. Po trzech latach Twoja nieruchomość podwaja swoją wartość. Co musisz zrobić, żeby cieszyć się choć częścią zarobionych pieniędzy?

W tym wypadku sprzedaż byłaby mało rozsądnym rozwiązaniem i wiązałaby się z koniecznością odprowadzenia podatku. A przecież rzeczona nieruchomość generuje dla Ciebie przychód w postaci pieniędzy od najemcy, co pokrywa Twoją ratę kredytową i pewnie coś jeszcze. Nie zapominaj również o tym, że nieruchomość może dalej zyskiwać na wartości.

Pozostaje jedynie pytanie, w jaki sposób „dobrać się” do pieniędzy wynikających z podwojonej wartości Twojej nieruchomości?

Chcesz się tego dowiedzieć i jesteś gotowy, by zarabiać na rynku nieruchomości?

Wypełnij poniższy formularz i poczekaj na kontakt ze strony Partnera LifeWays.